شرکت آسیا ابزار دقیق

  • English (English)
آدرس کارخانه :کرج -مهر شهر - منطقه ویژه اقتصادی پیام -مجتمع صنعتی آسیا ابزار دقیق
تلفن :9-34921581-9826+       ایمیل : info@asiainstrumentsltd.com

محصولات

تجهیزات پروسسی

شرکت آسیا ابزار دقیق همواره خود را متعهد و ملزم به جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال دانش فنی می داند. در این راستاضمن کسب و ارتقاء دانش فنی خود از طریق شرکتهای بزرگ بین المللی نسبت به بومی سازی و ساخت تجهیزات فوق در داخل کشور همت گمارده است.
  مشاهده

سیستم های کنترلی و ESD

سامانه های قطع اضطرار (ESD)، که سامانه های ابزاردقیقی ایمنی نیز خوانده میشوند، در فرایندهای حساس و دارای خطر زیاد استفاده میشوند. این سامانه ها بطور موازی با سیستم کنترل اصلی مانند DCS کار میکنند و اگر به هر دلیلی کنترل فرایند از دست سیستم کنترل اصلی خارج شود، فرایند را قطع مینمایند و به حالت ایمن میبرند

مشاهده
سیستم های اندازه گیری(میترینگ)

سیستم میترینگ بطور خاص در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به سیستم های اندازه گیری حجم یا جرم سیالات (گاز، مایع و یا حالت دو فازی) گفته می شود. شرکت آسيا ابزار دقيق يکي از معدود سازندگان سيستمهاي اندازه گيري در جهان و اولين در ايران مي باشد.

مشاهده
Sampling System

برای دستیابی به نمونه واقعی فرایند، انتقال آن به آنالایزر ها و یا نمونه برداری آزمایشگاهی، تعدیل شرایط فیزیکی نمونه از مهمترین دلایل استفاده از سیستم های نمونه برداری یا Sampling system هستند.شرکت آسیا ابزار دقیق سازنده انواع سیستم های نمونه گیری تحت لیسانس شرکت Doedjins میباشد.

مشاهده
Wellhead Control Panel

یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت آسیا ابزار دقیق که به صورت کاملا بومی ارائه می شود، تابلوهای کنترل سرچاهی (Wellhead Control Panel) می باشد که از جهت کنترل فشار و ایجاد ایمنی با توجه به فشار بالای سیال ( نفت و گاز) درون چاه‌ها محصولی بسیار با اهمیت می باشد.

مشاهده
Analyzer House

شرکت آسیا ابزار دقیق، ارائه دهنده سیستم های کامل آنالیز گاز شامل تجهیزات نمونه برداری، فیلترها، سیلندرهای کالیبراسیون و آنالایزرهای صنعتی می باشد. این تجهیزات برای اندازه گیری خلوص و مانیتورینگ انواع گازها و نقطه شبنم ارایه می شود که در پروسه تولید و اندازه گیری گازهای آلاینده محیط زیست، اهمیت زیادی دارند.

مشاهده