شرکت آسیا ابزار دقیق

  • English (English)
آدرس کارخانه :کرج -مهر شهر - منطقه ویژه اقتصادی پیام -مجتمع صنعتی آسیا ابزار دقیق
تلفن :9-34921581-9826+       ایمیل : info@asiainstrumentsltd.com

معرفی شرکتشرکت آسیا ابزار دقیق، به عنوان یکی از شرکتهای شناخته شده در زمینه ارائه و تامين خدمات به صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و صنايع برق در سال 1373 تاسیس گردید. در سال 1385 و در راستای گسترش ارائه خدمات و در پی اجرای سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از تولید داخل و همچنین تقویت اقتصاد ملی، این شرکت اقدام به ساخت اولین کارخانه سیستم های اندازه گیری جریان (میترینگ) در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام واقع در مهرشهر کرج نمود. این کارخانه با مساحتی بالغ بر 12،000 متر مربع و سرمایه گذاری 10 میلیون یورویی شامل بخش هایی همچون کارخانه ساخت سیستم های اندازه گیری انواع فراورده های مایع و گاز، مرکز انجام پرووینگ سیستم های اندازه گیری و کالیبراسیون انواع میترها در سایزهای مختلف و انبارهای مرکزی جهت تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های Water Draw، Calibration Rig ،Mobile Master Meter و تعدادی CAN ساخت شرکت Seraphin آمریکا به منظور انجام عملیات کالیبراسیون در پایانه های صادراتی و پالایشگاه های کشور موفق به اخذ تاییدیه از اداره نظارت بر صادرات و واردات فرآورده های نفتی شده است.
 در طول بیش از دو دهه فعالیت، این شرکت خود را همواره متعهد و ملزم به جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال دانش فنی در ساخت سیستم های اندازه گیری و سایر تجهیزات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در داخل کشور جهت جلوگیری از خروج ارز و ایجاد اشتغال متخصصین ایرانی می داند. بیش از دو دهه تجربه در زمینه پروژههای صنعتی و بکارگیری توانایی های متخصصان و مدیران مجرب در این زمینه و استفاده از تکنولوژی و علم روز، ما را در رسیدن به بالاترین سطوح کیفی، زمانی و مدیریت مالی، همگام با رقابتی موثر در این زمینه ها کمک کرده است.
 کیفیت بالا، رضایتمندی مشتری، مدیریت زمان و هزینه، انتقال تکنولوژی به داخل کشور جهت بومی سازی محصولات و اتکا به توان داخلی همواره از مهمترین اهداف این شرکت میباشند که به منظور نایل آمدن به این اهدف، متعهد به دستیابی به نتایج عالی و همزمان متعهد به معیارهای اخلاقی هستیم.
 آسیا ابزار دقیق همواره در حال ارتقا در تمامی حوزه های فعالیت خود میباشد. تداوم این حرکت مستلزم این است که منابع شرکت اعم از منابع مالی، فنی، اجرایی و انسانی به صورت هوشمندانه انتخاب و به صورت مستمر ارزیابی گردند. اگرچه که انعطافپذیری و انطباق نسبت به شرایط متغیر جزو اصول این شرکت است، ماهیت فعالیت ها نیاز به راه حلی متمرکز و منسجم دارد. ما همواره در جهت بهبود بازده و تولید از طریق آموزش و اجرای روشهای بهتر موجود در تکنولوژی روز تلاش میکنیم.