شرکت آسیا ابزار دقیق

  • English (English)
آدرس کارخانه :کرج -مهر شهر - منطقه ویژه اقتصادی پیام -مجتمع صنعتی آسیا ابزار دقیق
تلفن :9-34921581-9826+       ایمیل : info@asiainstrumentsltd.com

معرفی شرکتشرکت آسیا ابزار دقیق، با هدف بومی سازی طراحی و ساخت داخل در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و صنايع نیروگاهی در سال 1373 تاسیس گردید. در سال 1378در راستای گسترش ارائه خدمات و در پی اجرای سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از تولید داخل و تقویت اقتصاد ملی، این شرکت اقدام به احداث اولین کارخانه سیستم های اندازه گیری جریان (میترینگ) در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام واقع در مهرشهر کرج نمود.

این کارخانه با مساحتی بالغ بر12500متر مربع و سرمایه گذاری 10 میلیون یورویی شامل دپارتمان های طراحی، مهندسی، ساخت و تست سیستم های میترینگ، پکیج های پروسسی ،آنالایزر ،فیلتراسیون، سیستم های کنترلی، مرکز انجام عملیات پرووینگ سیستم های اندازه گیری ،کالیبراسیون انواع میترها در سایزهای مختلف و انبارهای مرکزی جهت تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های :

           Mobile Master Meter

 

          Calibration Rig

 

          Mobile Water Draw Package

 

  و ظروف استاندارد  ساخت شرکت Seraphin آمریکا به منظور انجام عملیات کالیبراسیون در پایانه های صادراتی و پالایشگاه های کشور، موفق به اخذ تاییدیه از اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی شده است. در طول بیش از دو دهه فعالیت، این شرکت همواره متعهد و ملزم به تحقیق، توسعه و انتقال دانش فنی در ساخت سیستمهای اندازه گیری، پکیج های پروسسی و کنترلی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی در داخل کشور با رویکرد ایجاد اشتغال متخصصین ایرانی و جلوگیری از خروج ارز بوده است .